Home

HOT NEWS

baner 2014

Wiadomości z Wiara.pl

Najnowsze

  • Przewodniczący kolegium szefów sztabów sił zbrojnych USA generał Martin Dempsey ocenił w czwartek, że rosyjskie wojsko najprawdopodobniej niechętnie uczestniczy w konflikcie zbrojnym na wschodzie Ukrainy.

  • Francja wysłała oddział wojska, aby zabezpieczył miejsce katastrofy samolotu algierskich linii Air Algerie, który rozbił się w czwartek w regionie Timbuktu w środkowym Mali - poinformowało w piątek biuro prezydenta Francois Hollande'a.

  • Prezydent Mali Ibrahim Boubacar Keita poinformował w czwartek, że wrak zaginionego samolotu algierskich linii Air Algerie został zlokalizowany na pustynnej północy kraju. Według francuskich władz samolot najprawdopodobniej się rozbił.

  • Prawie co czwarty Rosjanin myśli, że obywatele innych krajów boją się Rosji. Opinia ta jest szczególnie częsta wśród młodych - wynika z sondażu przeprowadzonego przez związany z Kremlem ośrodek socjologiczny WCIOM na przełomie maja i czerwca.

  • B. likwidator WSI Antoni Macierewicz (PiS) złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Radosława Sikorskiego. Według niego Sikorski, jako szef MON, "kierował akcją dezinformowania" polskich władz w sprawach istotnych dla bezpieczeństwa.

  • Jestem zdruzgotany: ledwo poszedłem na przymusowy urlop, a już zostało zabite dziecko - powiedział w rozmowie z KAI prof. Bogdan Chazan.

facebook

Vinaora Visitors Counter

2598364
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
2379
8057
27648
2542886
95357
127820
2598364

Your IP: 54.82.60.105
Server Time: 2014-07-25 08:23:41
Serwis wykorzystuje cookie do prawidlowego dzialania strony. Dalsze korzystanie oznacza zgode na ich wykorzystanie. Jesli nie wyrazasz zgody zablokuj je w przegladarce lub opusc strone.