Home

HOT NEWS

baner 2014

Wiadomości z Wiara.pl

Najnowsze

  • W eliminacjach Ligi Mistrzów Legia Warszawa pokonała Celtic Glasgow 4:1 (2:1 do przerwy). Gdyby warszawiacy wykorzystali 2 rzuty karne byłoby jeszcze lepiej.

  • Anglikanie, którzy przystępują do Kościoła katolickiego, są jak Hobbit szukający skarbu – powiedział zwierzchnik brytyjskiego ordynariatu dla byłych anglikanów ks. Keith Newton, były biskup anglikański. Nawiązując do losów swych wiernych, zaznaczył, że szukając Królestwa Bożego trzeba mieć odwagę do poświęceń i podejmowania ryzyka dla Chrystusa.

  • Międzynarodowe spotkania młodych trwają w ekumenicznej wspólnocie w Taizé przez cały rok, ale w miesiącach letnich są one szczególnie bogate w doświadczenia i przeżycia duchowe. Kilkutysięczna rzesza młodzieży przybywającej co tydzień na to burgundzkie wzgórze, jest ogromnie różnorodna. W tym roku dotychczas było tu reprezentowanych ponad 70 narodowości.

  • Przebudowa strefy Rondo-Rynek w Katowicach powinna być zakończona do końca 2015 roku - poinformował w środę prezydent Katowic Piotr Uszok. W tym roku zostaną zakończone m.in. prace przy Teatrze Śląskim.

  • Islamistyczni bojownicy z ugrupowania Al-Szabab zastrzelili na południu Somalii kobietę za to, że odmówiła założenia muzułmańskiego okrycia - poinformowała w środę BBC, która powołuje się na krewnych kobiety.

  • Ministerstwo Zdrowia ogłosiło projekt ustawy "o leczeniu niepłodności", który w istocie nie omawia żadnych procedur służących leczeniu tej rozpowszechnionej cywilizacyjnej choroby. Istotnym celem Ministerstwa wydaje się być legalizacja obecnego - działającego poza prawem - przemysłu in vitro oraz wsparcie go pieniędzmi publicznymi. Projekt ignoruje wiele zasad nie tylko moralnych, ale i prawnych.

facebook

Vinaora Visitors Counter

2616279
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
680
4079
13916
2570716
113272
127820
2616279

Your IP: 54.198.126.197
Server Time: 2014-07-31 03:20:45
Serwis wykorzystuje cookie do prawidlowego dzialania strony. Dalsze korzystanie oznacza zgode na ich wykorzystanie. Jesli nie wyrazasz zgody zablokuj je w przegladarce lub opusc strone.