Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi

HOT NEWS

Kochani koordynatorzy, liderzy, animatorzy, członkowie grup modlitewnych
polskiej Odnowy w Duchu Świętym !!!

 

W związku z dramatycznymi wydarzeniami na Ukrainie, zwracamy się do Was z gorącym apelem o pilne podjęcie modlitwy w intencji pokoju za naszą wschodnią granicą. Niech na każdym naszym spotkaniu nie zabraknie miejsca na modlitwę „Zdrowaś Maryjo..." odmówioną w intencji pokoju na Ukrainie. Niech w naszych osobistych modlitwach znajdzie się czas na wsparcie duchowe tych, którzy walczą i giną za wolność i sprawiedliwość. Bądźmy gotowi także, jeśli pojawi się taka możliwość, do wsparcia materialnego prześladowanych i rannych. Niech cała nasza odnowowa wspólnota, licząca w Polsce ponad 20.000 osób, stworzy łańcuch duchowego wsparcia dla cierpiących na Ukrainie.

Z Bogiem
Ks. Mariusz Mik i Norbert Dawidczyk

Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi

Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi prowadzą Ojcowie Jezuici. Duszpasterzem Ośrodka jest o. Remigiusz Recław SJ.

Formację, którą proponujemy grupom modlitewnym, jak i indywidualnym osobom można podzielić na kilka części:

- Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym (w formie eksternistycznej)

- Rekolekcje Ignacjańskie

- Sesje Formacyjne

- Szkoła Animatora

- Warsztaty Muzyczne

Comments:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

baner 2014

Wiadomości z Wiara.pl

Najnowsze

  • Kolumbijski noblista Gabriel Garcia Marquez nie żyje - informuje prasa meksykańska. Miał 87 lat.

  • W Wielki Czwartek 17 kwietnia papież Franciszek sprawował liturgię Wieczerzy Pańskiej w kaplicy rzymskiego ośrodka dla osób niepełnosprawnych i w starszym wieku zwanego "Małym Domem Opatrzności Bożej".

  • Władze Ukrainy przyjęły w czwartek jurysdykcję Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) i poprosiły o wszczęcie śledztwa ws. śmierci osób, które zginęły podczas protestów na Majdanie - poinformował MTK w komunikacie.

  • Kanada wyśle sześć myśliwców CF-18 i personel naziemny do Polski w ramach operacji NATO w reakcji na kryzys na Ukrainie - ogłosił w czwartek premier Stephen Harper. Myśliwce mają stacjonować w Łasku.

  • W Słowiańsku w obwodzie donieckim prorosyjscy aktywiści przejęli lokalny nadajnik telewizyjny i wyłączyli ukraińską telewizję; zamiast niej nadawana jest telewizja rosyjska. W przejętym obiekcie tv w Kramatorsku (KRRT) trwa odłączanie ukraińskich kanałów.

  • Do porzucenia katolicyzmu, określanego mianem „herezji”, i przejścia na prawosławie wezwali papieża Franciszka dwaj metropolici Kościoła Grecji.

facebook

Vinaora Visitors Counter

2119643
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
955
6571
37182
2031722
119045
115635
2119643

Your IP: 107.21.67.191
Server Time: 2014-04-18 03:01:48
Serwis wykorzystuje cookie do prawidlowego dzialania strony. Dalsze korzystanie oznacza zgode na ich wykorzystanie. Jesli nie wyrazasz zgody zablokuj je w przegladarce lub opusc strone.