Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi

HOT NEWS

Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi

Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi prowadzą Ojcowie Jezuici. Duszpasterzem Ośrodka jest o. Remigiusz Recław SJ.

Formację, którą proponujemy grupom modlitewnym, jak i indywidualnym osobom można podzielić na kilka części:

- Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym (w formie eksternistycznej)

- Rekolekcje Ignacjańskie

- Sesje Formacyjne

- Szkoła Animatora

- Warsztaty Muzyczne

Comments:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

baner 2014

Wiadomości z Wiara.pl

Najnowsze

  • Co najmniej 35 ludzi zginęło w sobotę rano podczas izraelskiego bombardowania miasta Rafah na południu Strefy Gazy. Siły zbrojne Izraela ostrzelały też m.in. budynek Islamskiego Uniwersytetu w Gazie - poinformowały palestyńskie źródła rządowe.

  • W wyniku eksplozji, do jakiej doszło w jednej z fabryk na wschodzie Chin, zginęło co najmniej 65 osób, a ponad sto zostało rannych. Na miejscu trwa akcja ratunkowa - poinformowała w sobotę chińska telewizja państwowa CCTV.

  • 70 lat temu, drugiego dnia powstania warszawskiego, zginęła Krystyna Krahelska - harcerka, poetka, żołnierz AK, autorka jednej z najpopularniejszych piosenek Polski Walczącej "Hej chłopcy, bagnet na broń!". Jej twarz uwieczniona została w stojącym nad Wisłą pomniku warszawskiej Syreny.

  • Prezydent USA Barack Obama zapewnił w piątek na konferencji prasowej, że poważnie traktuje problem epidemii Eboli w Afryce. Obiecał pomoc dla krajów, które zmagają się z tą niezwykle groźną chorobą zakaźną.

  • W lipcu prezydent Władimir Putin złożył serię wizyt w Ameryce Łacińskiej, odwiedzając Kubę, Nikaraguę, Argentynę i Brazylię. To próba przełamania międzynarodowej izolacji i tworzenia politycznej alternatywy dla pogarszających się relacji z Zachodem - uważa OSW.

  • Do zderzenia dwóch pociągów - towarowego i pasażerskiego - doszło w piątek późnym wieczorem na dworcu głównym w Mannheim, na zachodzie Niemiec. Jak poinformował rzecznik miejscowej straży pożarnej, 45 osób zostało rannych.

facebook

Vinaora Visitors Counter

2622225
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
997
2643
19862
2570716
3640
115578
2622225

Your IP: 54.234.140.159
Server Time: 2014-08-02 08:35:07
Serwis wykorzystuje cookie do prawidlowego dzialania strony. Dalsze korzystanie oznacza zgode na ich wykorzystanie. Jesli nie wyrazasz zgody zablokuj je w przegladarce lub opusc strone.