Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi

HOT NEWS

DRODZY BRACIA I SIOSTRY

                                                     Chrystus zmarwychwstan jest,

                                                     Nam na przykład Dan jest,

                                                     Iż mamy zmartwychwstać,

                                                     Z Panem Bogiem królować, Alleluja!

       Słowami tej starożytnej pieśni dzielimy się z Wami wielkanocnym orędziem. W tym roku nasza paschalna radość zostanie przedłużona przez dar kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II. On jest owocem zwycięskiego Krzyża Chrystusowego i potęgi Jego Zmartwychwstania. W jego osobie otrzymujemy wielkiego orędownika u Boga w naszych codziennych sprawach.

      Niech  Chrystus Zwycięzca będzie Waszym umocnieniem w rozpoczęciu i ukończeniu wszelkiego dobrego dzieła. Niech zastanie Was zawsze czuwających, byście nie tylko wiernie przy Nim trwali, ale też innym głosili Jego orędzie. Zmartwychwstały Pan niech Wam nieustannie towarzyszy w drodze, jak uczniom idącym do Emaus, i niech daje się rozpoznać zwłaszcza w trudnych momentach życia.

      Pełnię paschalnych darów niech Wam wyprasza wstawiennictwo Maryi, która po tym jak dzieliła cierpienie męki i śmierci swego Syna doświadczyła również niewyrażalnej radości zmartwychwstania.

                                                                           Ks. Mariusz Mik – Przewodniczący Rady KZK

                                                                           Norbert Dawidczyk – V-ce Przewodniczący Rady KZK  

Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi

Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi prowadzą Ojcowie Jezuici. Duszpasterzem Ośrodka jest o. Remigiusz Recław SJ.

Formację, którą proponujemy grupom modlitewnym, jak i indywidualnym osobom można podzielić na kilka części:

- Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym (w formie eksternistycznej)

- Rekolekcje Ignacjańskie

- Sesje Formacyjne

- Szkoła Animatora

- Warsztaty Muzyczne

Comments:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

baner 2014

Wiadomości z Wiara.pl

Najnowsze

  • Do końca roku Szerpowie z nepalskiego stowarzyszenia przewodników nie będą uczestniczyć w wyprawach na najwyższą górę świata. To ich hołd dla 16 ofiar piątkowej lawiny. Wszyscy, którzy zginęli byli Szerpami. Decyzja przewodników wprowadza ogromny chaos w harmonogram większości tegorocznych wypraw.

  • Kiedy Chrystus zmartwychwstanie, przeznaczy mi nową drogę sprawiedliwości, zabierze mnie do królestwa, w którym nie ma dyskryminacji i niesprawiedliwości – napisała tuż przed świętami Asia Bibi, pakistańska chrześcijanka skazana na śmierć za rzekomą obrazę Mahometa.

  • Dziś, kiedy w sposób szczególnie mocny Kościół zmaga się ze światem i jego grzesznością, potrzebujemy właściwej recepcji soborowego nauczania. Może nam w tym pomóc kanonizacja dwóch Papieży – uważa kard. Raymund Burke, prefekt Trybunału Sygnatury Apostolskiej.

  • Na polskich budowach rocznie ginie ok. 100 osób i pod tym względem od lat jesteśmy w europejskiej czołówce. By poprawić tę niechlubną statystykę 8 największych firm budowlanych na polskim rynku połączyło siły - pisze "Puls Biznesu".

  • Sześć osób zginęło, a pięć zostało rannych podczas eksplozji, do której doszło we wtorek na stacji paliw w Perejasławiu Chmielnickim, około 80 km na południowy wschód od Kijowa - poinformowała agencja Interfax-Ukraina, powołując się ukraińskie służby do spraw kryzysowych.

  • W środowy wieczór w Madrycie odbędzie się mecz, który media w Hiszpanii określiły mianem "europejskiego el Clasico". W półfinale piłkarskiej Ligi Mistrzów marzący o dziesiątym w historii trofeum Real podejmie triumfatora sprzed roku - Bayern Monachium.

facebook

Vinaora Visitors Counter

2156286
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
2489
7201
22637
2082461
155688
115635
2156286

Your IP: 54.82.122.194
Server Time: 2014-04-23 06:43:04
Serwis wykorzystuje cookie do prawidlowego dzialania strony. Dalsze korzystanie oznacza zgode na ich wykorzystanie. Jesli nie wyrazasz zgody zablokuj je w przegladarce lub opusc strone.