fbpx
×

Błąd

Kategorii nie znaleziono

Szczęść Boże!
Portal wspólnot charyzmatycznych
Jest nam niezwykle miło przedstawić Wam nową stronę Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w Polsce. Zapraszamy do korzystania z Biblioteki formacji, Odnowa TV oraz sklepu wspólnot charyzmatycznych.
Biblioteka formacji
„Nieustannie stykamy się, jeśli nie poprzez doniesienia mediów, to we własnych kontaktach, z kryzysem wspólnoty. W pewnym momencie osoba uświadamia sobie, że rodzina, wspólnota, do której należy, za...
2020-05-06
XXIV Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Online będziemy przeżywać pod hasłem ,,Kocham Kościół". Zapraszamy Cię na drogę osobistej refleksji. Jak kochać Kościół? Jak go budować? Czy Kościół potrzebuje dzisiaj charyzmatyków?
2020-05-06
Cudowne wieści! Czas przygotowania do XXIV Czuwania Odnowy, to również czas dawania świadectwa...
2020-05-06
Zapraszamy do zapoznania się z programem XXIV Czuwania Online (program aktualizowany na bieżąco).
2020-05-06
Wspólnoty w kraju charakteryzuje wielość posług i charyzmatów...
Duchowe owoce naszego osobistego spotkania z Bogiem, podczas codziennego rozważania Jego Słowa, są naszym darem dla osób, z którymi spotykamy się w małej grupie dzielenia. Tak jak ktoś komu obrodził jego sad przynosi najpiękniejsze jabłka, gruszki i inne owoce na wspólną ucztę, tak każdy z nas przynosi najpiękniejsze owoce na ucztę duchową. Widzimy wtedy niezwykłe bogactwo Bożej prawdy, piękno i dobro, miłość i moc Boga, który przemienia nasze życie.
2020-04-18
Wspólnota chrześcijańska, w której sprawowana jest liturgia i przekazywana żywa wiara...
2020-04-18
Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego nie jest żadnym rodzajem terapii (nie opiera się na technikach)...
Codzienne osobiste spotkanie z Bogiem podczas rozważania Słowa Bożego jest najważniejsze...
2020-03-23
Zapytalśmy koordynatorów diecezjalnych, jak w czasach pandemii wygląda życie wspólnotowe. Przeczytajcie sami, co robią wspólnoty!
Podziel się ciekawymi linkami YouTube z Twojej wspólnoty bądź diecezji. Wyślij e-mail na: kzk-sekretariat@odnowa.org, w temacie maila wpisz: "youtube".
Napisz jak dziś wygląda życie Twojej wspólnoty!

Zapisz się na SUW!

Weź udział w Internetowym Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego...