Nowe Seminaria

Formacja
Typografia
  • Mniejsza Mała Średnia Duża Największa
  • Domyślnie Helvetica Segoe Georgia Times

Czytaj, słuchaj, oglądaj... Nowe seminaria formacyjne "Seminarium o Słuchaniu" oraz "Seminarium o Eliaszu i Elizeuszu" ukazały się nakładem wydawnictwa Fundacji Nowa Pięćdziesiątnica. 

rsz 1seminarium o słuchaniuIstotę "Seminarium o Słuchaniu" autorstwa Haliny Dudy najlepiej oddaje skrót S.O.S. utworzony z pierwszych liter słów „Save Our Souls" tzn. „Ratujcie nasze dusze" (j. ang.). Rozważanie Bożego słowa jest drogą do spotkania i poznania samego Boga. Chodzi o poznanie w rozumieniu biblijnym, czyli o zjednoczenie z Bogiem, o relację głębszą niż przyjaźń i więź trwalszą niż pokrewieństwo.

Podręcznik dostępny jest w sklepie www.agappe.shop - czytaj
Podcasty na platformie www.agappe.audio - słuchaj bezpłatnych podcastów
Konferencje wideo na platformie www.agappe.tv - oglądaj bezpłatnie konferencje wideo

  

"Seminarium o Eliaszu i Elizeuszu" autorstwa ks. Mateusza Kicki, jest zaś ukazaniem prowadzenia i pedagogii Bożego działania, dokonującego się w każdym człowieku, który odpowiada na Boże słowo. Przez poszczególnych proroków Bóg nie tylko oznajmia swoją wolę, lecz również dzięki ich posłudze możemy zobaczyć proces duchowej formacji, która dotyczy każdego: kiedyś Izraelity, dzisiaj chrześcijanina. Integralnym uzupełnieniem propozycji formacyjnych są PODCASTY przygotowane przez autorów. Podcasty są merytorycznym komentarzem do treści zawartych w podręcznikach do seminariów.

Podręcznik dostępny jest w sklepie www.agappe.shop - czytaj
Podcasty na platformie www.agappe.audio - słuchaj bezpłatnych podcastów


Warning: strtotime(): Epoch doesn't fit in a PHP integer in /home/odnowaorg/domains/odnowa.org/public_html/administrator/components/com_eventbooking/libraries/rad/bootstrap.php on line 12