Zapraszamy na już ostatni odcinek z serii "Eucharystia - niebo na ziemi". Dzisiaj będziemy w szczególności przyglądać się księdze Apokalipsy świętego Jana. Odkryjemy, że każda Msza Święta jest chwilowym ponownym przyjściem Jezusa do nas. A przez rozważania nad Eucharystią przeprowadzi nas ksiądz biskup Andrzej Siemieniewski. Realizacja nagrań AGAPPE.tv.

 

Zapraszamy na kolejny odcinek z serii "Eucharystia - niebo na ziemi". Przyjrzymy się dzisiaj najstarszemu podręcznikowi chrześcijan, czyli Didache. Porównamy zawartość tej księgi z dzisiejszą Liturgią. A przez rozważania nad Eucharystią przeprowadzi nas ksiądz biskup Andrzej Siemieniewski. Realizacja nagrań AGAPPE.tv.

 

Zapraszamy na kolejny odcinek z serii "Eucharystia - niebo na ziemi". Odkryjemy dziś jak rozumieć, że Msza Święta jest szczytem i źródłem pobożności. Zastanowimy się też jak wejść w przestrzeń liturgiczną drogą postaci biblijnych. A przez rozważania nad Eucharystią przeprowadzi nas ksiądz biskup Andrzej Siemieniewski. Realizacja nagrań AGAPPE.tv.

 

Więcej artykułów…