Dzień Animatora i Lidera (20 V 2022r.)

Już niebawem
Typografia
  • Mniejsza Mała Średnia Duża Największa
  • Domyślnie Helvetica Segoe Georgia Times

W tym roku w parafii pw. Świętego Wojciecha w Częstochowie, odbędzie się dzień Animatora i Lidera. Spotkanie organizowane jest w ramach XXVI Ogólnopolskiego Czuwania Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym.

Po listopadowych rekolekcjach w Częstochowie powstał specjalny zespół złożony z koordynatorów diecezjalnych, który zajmie się formacją liderów i animatorów w kraju. W skład zespołu wchodzą: ks. Artur Potrapeluk (diec. lubelska), Jerzy Malisiewicz (diec. siedlecka), Anna Pliszka (diec. warszawska), Elżbieta Zackiewicz (diec. katowicka), ks. Piotr Czarniecki (diec. przemyska), Mariusz Sztychmiler (diec. warmińska), Renata Kopeć (diec. wrocławska), Wojciech Kurzyński (diec. krakowska). Zespół zajmie się również przygotowaniem Ogólnopolskiej Szkoły Lidera, która odbędzie się w czerwcu.

Uczestnicy spotkania będą razem się modlić oraz wezmą udział w konferencjach i warsztatach, które zostały zorganizowane w różnych ścieżkach tematycznych (do wyboru). Szczegółowy plan i zapisy w drugiej połowie stycznia.