Top Stories

W dzień spowiedzi świętej przed rocznicą Pierwszej Komunii Świętej udało mi się przed nabożeństwem majowym wyspowiadać czworo dzieci. Troje spośród nich ostatni raz u spowiedzi było... rok temu. Można by zadać pytanie: czyja to wina? I takie pytanie często stawiam, ale gdy się nad tym na spokojnie zastanowić, to pytanie o winę wcale nie jest najważniejsze...

Modlitwa według modelu pięciu kluczy to modlitwa uwolnienia, dzięki której bardzo wiele osób odzyskuje pokój serca, radość z życia i wiarę w siebie. Często osoby po takiej modlitwie pierwszy raz w życiu mają okazję poczuć bliskość Boga Ojca i siłę Jego błogosławieństwa, czują się naprawdę kochane i akceptowane za to, kim są, ze swoimi słabościami, zranieniami, całą historią życia, ale także bez konieczności zasługiwania na miłość, bez poczucia paraliżującej samotności i przekonania, że nikt nigdy ich nie chciał lub nie kochał.

Jako duszpasterz parafialny Odnowy, a potem członek Rady Koordynacji, następnie dyrektor Lubelskiej Szkoły Ewangelizacji od samego początku zdawałem sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest myślenie o ewangelizacji z wizją jej końca.

Od nowego roku dla wygody użytkowników. na naszej stronie  można korzystać z internetowej wersji Zeszytów Odnowy (Zeszyty Extra). Taka propozycja przypadnie do gustu szczególnie tym osobom, które na co dzień biegle poruszają się w świecie komputerów i internetu.

Wsparcie