Rekolekcje charyzmatyczne dla kleryków

Chcesz odnowić swoją relację z Bogiem i odkryć w swoim życiu działanie Ducha Świętego? Zapraszamy cię na rekolekcje charyzmatyczne dla kleryków, które odbędą się w dniach 3-6 lipca 2023 roku w domu rekolekcyjnym Księżówka w Zakopanem. To wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w atmosferze modlitwy, uwielbienia i wspólnoty z innymi klerykami z różnych seminariów duchownych. Rekolekcje poprowadzą doświadczeni animatorzy i kapłani z Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym. Będzie czas na osobiste spotkanie z Jezusem, napełnienie Duchem Świętym i odkrycie swojego powołania i charyzmatów. Nie przegap tej szansy na głębsze przeżycie swojej wiary i posługi!

Koszt uczestnictwa to jedynie 250 zł za cały pobyt, w tym zakwaterowanie i wyżywienie. Warunkiem jest aktualne podejmowanie formacji w seminarium duchownym. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś na stronie odnowa.org. Niech Duch Święty cię prowadzi i napełni cię swoją mocą i radością!

Rekolekcje rozpoczynamy kolacją o godz. 18:00 (3 lipca) i kończymy obiadem (6 lipca). Szczegóły umieścimy wkrótce.

Przejdź do formularza rejestracyjnego


Warning: strtotime(): Epoch doesn't fit in a PHP integer in /home/odnowaorg/domains/odnowa.org/public_html/administrator/components/com_eventbooking/libraries/rad/bootstrap.php on line 12